Αντλία Σεντίνας Seaflo 01 Series 1500 GPH - 12V
Κωδικός προϊόντος
1030188
Τιμή hellenicblue
33,95 €
Προτ. Λιανική
41,28 €
Οι μη αυτόματες αντλίες SEAFLO προσφέρουν εκκένωση νερού που ενεργοποιείται από διακόπτη ή με φλοτέρ. Διαθέτουν μεγαλύτερο impeller και ισχυρότερο μοτέρ, ενώ η αφαιρούμενη βάση φίλτρων επιτρέπει την εύκολη αντικατάσταση και τον εύκολο καθαρισμό σε περίπτωση που η αντλία φράξει. Το κάλυμμα από ABS προσφέρει προστασία του μοτέρ από την υγρασία. Ανταποκρίνεται στα πρότυπα RoHS,CE, ISO 8846, ISO 8849. Ο ειδικός σχεδιασμός της δεν επιτρέπει να εγκλωβίζεται αέρας.
- Εντελώς βυθιζόμενες
- Ικανές να δουλεύουν σε στεγνό περιβάλλον με κανονικό φόρτο εργασίας
- Ήσυχη λειτουργίας
- Όρια θερμοκρασίας 110 ° F (43 ° C)
- Ανοξείδωτος άξονας
- Καλωδίωση ειδική για θαλάσσιες εφαρμογές
Model: SFBP1-G1500-01
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Seaflo |
|---|---|
| Διάμετρος | 29 mm (1 1/8'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 3.5 m |
| Ροή Εξόδου | 90 L/min |
| Amps | 12 A |
| Πίεση (psi) | - |