Αντλία Γενικής Χρήσης Rule 3700 GPH - 24V
Κωδικός προϊόντος
1011695
Τιμή hellenicblue
245,49 €
Προτ. Λιανική
282,17 €
Η αντλία γενικής χρήσης της εταιρείας Rule μπορεί να χρησιμοποιηθεί τόσο για το πλύσιμο του deck όσο και σαν αντλία ζωντανού δολώματος. Κατασκευασμένη από βαρέως τύπου υλικά για χρήση σε όλων των ειδών τα σκάφη. Η αντλία πρέπει να τοποθετηθεί κάτω από την ίσαλλο γραμμή. Δεν διαθέτει αυτόματο μηχανισμό.
Model: 18Α
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Rule |
|---|---|
| Διάμετρος | 38 mm (1-1/2") |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Γενικής Χρήσης |
| Ανύψωση | 2 m |
| Ροή Εξόδου | 233 L/min |
| Amps | 6.9 A |
| Πίεση (psi) | - |