Αντλία Σεντίνας Rule 3700 GPH - 24V
Κωδικός προϊόντος
1030175
369,50 €
Υψηλής απόδοσης αντλία σεντίνας με γερή κατασκευή και αξιόπιστη λειτουργία. Κατάλληλη για εμπορικά και αναψυχής σκάφη, με δυνατότητα άντλησης 3700 GPH (14010 LPH). Διαστάσεις 18.4 x 12.4 εκ. Χωρίς αυτόματο μηχανισμό. Model: 16Α.
Κατηγορία: Αντλίες
Η αντλία σεντίνας Rule 3700 GPH - 24V είναι ιδανική για χρήση τόσο σε εμπορικά όσο και σε σκάφη αναψυχής. Με διαστάσεις 18.4 x 12.4 (ΥxΠ), αυτή η αντλία είναι κατασκευασμένη με γνώμονα την ευρυθμία και την αξιοπιστία, καθώς μπορεί να αντλήσει 3700 GPH (14010 LPH). Διαθέτει μοντέλο 16Α και δεν περιλαμβάνει αυτόματο μηχανισμό.
| Μάρκα | Rule |
|---|---|
| Διάμετρος | 38 mm (1-1/2") |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 7 m |
| Ροή Εξόδου | 233 L/min |
| Amps | 6.9 A |
| Πίεση (psi) | - |