Αντλία Σεντίνας Rule 3700 GPH - 12V
Κωδικός προϊόντος
1026378
Τιμή hellenicblue
372,53 €
Προτ. Λιανική
405,80 €
Γνωστή για την εύρυθμη λειτουργία και την αξιοπιστία της λόγω της γερής κατασκευής της και μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σε εμπορικά αλλά και σε σκάφη αναψυχής. Είναι ικανή να αντλήσει 3700 GPH (14010 LPH). Δεν διαθέτει αυτόματο μηχανισμό.
- Διαστάσεις (ΥxΠ): 18.4 x 12.4
Model: 14Α
.
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Rule |
|---|---|
| Διάμετρος | 38 mm (1-1/2") |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 7 m |
| Ροή Εξόδου | 233 L/min |
| Amps | 15.5 A |
| Πίεση (psi) | - |