Αντλία σεντίνας Rule 360 GPH - 12V
Κωδικός προϊόντος
1001254
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Rule |
|---|---|
| Διάμετρος | 19 mm (3/4'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 3.7 m |
| Ροή Εξόδου | 27 L/min |
| Amps | 2.1 A |
| Πίεση (psi) | - |
| Μάρκα | Rule |
|---|---|
| Διάμετρος | 19 mm (3/4'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 3.7 m |
| Ροή Εξόδου | 27 L/min |
| Amps | 2.1 A |
| Πίεση (psi) | - |