Αντλία Σεντίνας Rule 1100 GPH Electronic Sensing - 12V
Κωδικός προϊόντος
1026397
Τιμή hellenicblue
132,30 €
Προτ. Λιανική
147,00 €
Η σειρά αντλιών Rule Electronic Sensing δεν απαιτεί την ύπαρξη φλοτέρ καθώς το impeller της αντλίας κάθε 2.5 λεπτά περιστρέφεται και σε περίπτωση που ανιχνεύσει αντίσταση ( άρα και νερό) λειτουργεί μέχρι την πλήρη άντληση του νερού.
Model: 027SA
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Rule |
|---|---|
| Διάμετρος | 29 mm (1⅛") |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 69 L/min |
| Amps | 2.8 A |
| Πίεση (psi) | - |