Αντλία Σεντίνας Rule 1000 GPH - 12V
Κωδικός προϊόντος
1026382
Τιμή hellenicblue
68,02 €
Προτ. Λιανική
78,18 €
Βυθιζόμενη αντλία σεντίνας με δυνατότητα άντλησης 1000 GPH. Χρησιμοποιείται κυρίως από ναυπηγούς και ιδιοκτήτες σκαφών. Δεν διαθέτει αυτόματο μηχανισμό.
- Διαστάσεις (Υ x Π): 10.2 x 7.3
Model: 20A
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Rule |
|---|---|
| Διάμετρος | 28 mm (1-1/8") |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 63 L/min |
| Amps | 2.9 A |
| Πίεση (psi) | - |