Αντλία Σεντίνας Whale Orca 3000 GPH - 24V
Κωδικός προϊόντος
1006454
| Μάρκα | Whale |
|---|---|
| Διάμετρος | 32 mm (1 1/4'') |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 4.6 m |
| Ροή Εξόδου | 189 L/min |
| Amps | 9 A |
| Πίεση (psi) | - |
| Μάρκα | Whale |
|---|---|
| Διάμετρος | 32 mm (1 1/4'') |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 4.6 m |
| Ροή Εξόδου | 189 L/min |
| Amps | 9 A |
| Πίεση (psi) | - |