Αντλία Σεντίνας Whale Orca 2000 GPH - 12V
Κωδικός προϊόντος
1006451
| Μάρκα | Whale |
|---|---|
| Διάμετρος | 28.5 mm (1 1/8'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 4 m |
| Ροή Εξόδου | 126 L/min |
| Amps | 10 A |
| Πίεση (psi) | - |
| Μάρκα | Whale |
|---|---|
| Διάμετρος | 28.5 mm (1 1/8'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 4 m |
| Ροή Εξόδου | 126 L/min |
| Amps | 10 A |
| Πίεση (psi) | - |