Αντλία Σεντίνας Whale Gulper 320 - 12V
Κωδικός προϊόντος
1006476
Τιμή hellenicblue
240,97 €
Προτ. Λιανική
273,21 €
Γνωρίστε την νέα σειρά αντλιών Gulper από την Whale οι οποίες καταλάμβανουν ελάχιστο χώρο και είναι είναι ιδανικές για στενά μέρη όπου δεν χωρούν άλλες αντλίες. Για πιο εύκολη τοποθέτηση η κεφαλή της αντλίας μπορούν να περιστραφούν. Η εγκατάσταση μπορεί να γίνει σε πληθώρα επιφανειών ενώ η συντήρηση της είναι πολύ εύκολη.
Model: BP2052
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Whale |
|---|---|
| Διάμετρος | 19 mm (3/4") / 25 mm (1") |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 17 L/min |
| Amps | 8 A |
| Πίεση (psi) | - |