Αντλία Σεντίνας Whale Gulper Bilge IC - 24V
Κωδικός προϊόντος
1006482
| Μάρκα | Whale |
|---|---|
| Διάμετρος | 19 mm (3/4'') , 25 mm (1'') |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 4 m |
| Ροή Εξόδου | 19 L/min (19 mm) , 17.5 L/min (25 mm) |
| Amps | 4 A |
| Πίεση (psi) | - |