Αντλία Σεντίνας Whale Gulper 220 - 24V
Κωδικός προϊόντος
1006475
Τιμή hellenicblue
205,63 €
Προτ. Λιανική
233,13 €
Γνωρίστε την νέα σειρά αντλιών Gulper από την Whale οι οποίες καταλάμβανουν ελάχιστο χώρο και είναι είναι ιδανικές για στενά μέρη όπου δεν χωρούν άλλες αντλίες. Για πιο εύκολη τοποθέτηση η κεφαλή της αντλίας μπορούν να περιστραφούν. Η εγκατάσταση μπορεί να γίνει σε πληθώρα επιφανειών ενώ η συντήρηση της είναι πολύ εύκολη.
Model: BP1554
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Whale |
|---|---|
| Διάμετρος | 19 mm (3/4") |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 12.6 L/min |
| Amps | 2 A |
| Πίεση (psi) | - |