Αντλία Σεντίνας Ocean Pumps 350 GPH - 12V
Κωδικός προϊόντος
1031696
Τιμή hellenicblue
13,04 €
Προτ. Λιανική
16,73 €
Νέα σειρά αντλιών. Συμπαγείς, αποδοτικές και με μεγάλη διάρκεια ζωής. Δυνατότητα εύκολου καθαρισμού της βάσης. Διαθέτουν τεχνολογία Anti-Airlock και τσιμούχες για απόλυτη στεγανότητα. Είναι βυθιζόμενες και διατίθεται σε 12V & 24V. Αθόρυβη και χωρίς δονήσεις λειτουργία.
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | OCEAN PUMPS |
|---|---|
| Διάμετρος | 19 mm (¾”) |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 22 L/min |
| Amps | 1.8 A |
| Πίεση (psi) | - |