Αντλία Σεντίνας Rule 4000 GPH - 12V
Κωδικός προϊόντος
1026419
Τιμή hellenicblue
335,00 €
Προτ. Λιανική
360,00 €
Η βυθιζόμενη αντλία σεντίνας της εταιρείας Rule είναι ιδανική για απαιτητικές εφαρμογές και εκμεταλλεύεται στο μέγιστο το νέο της σχεδιασμό ώστε να παραγεί τη μεγαλύτερη δυνατή ροή σε σχέση με άλλες αντλίες του είδους της. Δεν διαθέτει αυτόματο μηχανισμό.
- Διαστάσεις (ΥxΠ): 19.7 x 13.5 cm
Model: 56D
.
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Rule |
|---|---|
| Διάμετρος | 51 mm (2") |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 8 m |
| Ροή Εξόδου | 252 L/min |
| Amps | 6.9 A |
| Πίεση (psi) | - |