Aντλία Νερού Seaflo 51 Series 18.9 L/min , 60 psi - 12V
Κωδικός προϊόντος
1036213
| Μάρκα | Seaflo |
|---|---|
| Διάμετρος | 1/2"-14 MNPT |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1.8 m |
| Ροή Εξόδου | 18.9 L/min |
| Amps | 17 A |
| Πίεση (psi) | 60 , 4.2 Bar |
| Μάρκα | Seaflo |
|---|---|
| Διάμετρος | 1/2"-14 MNPT |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1.8 m |
| Ροή Εξόδου | 18.9 L/min |
| Amps | 17 A |
| Πίεση (psi) | 60 , 4.2 Bar |