Aντλία Νερού Seaflo 21 Series 3.8 L/min , 40 psi - 12V
Κωδικός προϊόντος
1026582
Τιμή hellenicblue
28,73 €
Προτ. Λιανική
34,21 €
Ο σχεδιασμός της είναι συμπαγής, η λειτουργία της ομαλή και αθόρυβη, ενώ δεν εμφανίζει πρόβλημα όταν λειτουργήσει χωρίς νερό. Έχει σχεδιαστεί για ευρύ φάσμα εφαρμογών, όπως μεταφορά υγρών, ψεκασμό, κυκλοφορία νερού, κ.ά. Ενδύκνειται ακόμα και ως αντλία σεντίνας! 2 θαλάμων
- Model: SFDP1-010-040-21
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Seaflo |
|---|---|
| Διάμετρος | 10 mm (3/8'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1.2 m |
| Ροή Εξόδου | 3.8 L/min |
| Amps | 4 A |
| Πίεση (psi) | 40 , 2.8 Bar |