Αντλία Νερού Shurflo Aqua King II Junior 2.0 - 12V
Κωδικός προϊόντος
1001281
Τιμή hellenicblue
135,37 €
Προτ. Λιανική
190,14 €
Κατάλληλη για κυκλώματα ντους και βρύσες, για χρήση ως αυτόματη αντλία νερού σε πιεστικά συστήματα σκαφών, σπιτιών. Δυνατότητα ανύψωσης του νερού μέχρι 2,4 μέτρα αθόρυβα.
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Shurflo |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (1/2'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 2.4 m |
| Ροή Εξόδου | 7.6 L/min |
| Amps | 3.5 A |
| Πίεση (psi) | 30 , 2 Bar |