Ηλεκτρική αντλία Marco UP2-OIL 12V
Κωδικός προϊόντος
1001307
Τιμή hellenicblue
127,67 €
Προτ. Λιανική
169,26 €
Ηλεκτρική αντλία με ελικοειδή ορειχάλκινα γρανάζια για μεταφορά παχύρρευστων και ιξωδών υγρών ,λιπαντικών. Διαθέτει ορειχάλκινο κέλυφος και ανοξείδωτο άξονα, δύο συνδέσμους Ø 12 mm για εσωτερικό σωλήνα και ένα πρόσθετο ταχυ-σύνδεσμο Ø 8mm για εξωτερική σωλήνωση. Ιδανική για την εξαγωγή λαδιού από τον κινητήρα.
- Ροή: 54 lt / h(Με σύνδεση 8mm), 200 lt / h(Με σύνδεση 12mm)
- Τροφοδοσία: 12V/3A
- Σύνδεση: 12mm
- Πίεση: 21.8psi
- Ανύψωση: 1.m
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 6 / 8 / 12mm |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Γενικής Χρήσης |
| Ανύψωση | 1 m |
| Ροή Εξόδου | 18/54/200 lt/min |
| Amps | 3A |
| Πίεση (psi) | 21,8psi |