Αντλία Νερού Shurflo Blaster II - 12V
Κωδικός προϊόντος
1001279
Τιμή hellenicblue
144,75 €
Προτ. Λιανική
185,58 €
Κατάλληλη για πλύσιμο σκάφους και άλλες μακράς διαρκείας εργασίες όπως καθαρισμός αλυσίδας άγκυρας. Διαθέτει ειδικό στρώμα στεγανοποίησης για την προστασία της σε δύσκολες συνθήκες.
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Shurflo |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (1/2'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1.8 m |
| Ροή Εξόδου | 13.2 L/min |
| Amps | 7.5 A |
| Πίεση (psi) | 45 , 3 Bar |