Αντλία Νερού Seaflo 56A Series 18.9 L/min , 70 psi - 12V
Κωδικός προϊόντος
1067868
| Μάρκα | Seaflo |
|---|---|
| Διάμετρος | 224 x 149 x 132mm |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1,8m |
| Ροή Εξόδου | 18.9Lt/m |
| Amps | 18 |
| Πίεση (psi) | 70 |
| Μάρκα | Seaflo |
|---|---|
| Διάμετρος | 224 x 149 x 132mm |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1,8m |
| Ροή Εξόδου | 18.9Lt/m |
| Amps | 18 |
| Πίεση (psi) | 70 |