Αντλία Νερού Seaflo 21 Series 4.3 L/min , 35 psi - 24V
Κωδικός προϊόντος
1017090
Τιμή hellenicblue
23,24 €
Προτ. Λιανική
25,82 €
Οι αντλίες Seaflo Series 21 είναι συμπαγείς και έχουν σχεδιαστεί για ευρύ φάσμα εφαρμογών, όπως μεταφορά υγρών, ψεκασμό, κυκλοφορία, διήθηση και διανομή. Η σειρά 21 των αντλιών με διάφραγμα είναι αυτόματης πλήρωσης και μπορεί να λειτουργήσει στεγνή χωρίς πρόβλημα. Παρέχει μέχρι 1,2 γαλόνια ανά λεπτό. Αυτή η συμπαγής αυτόματης πλήρωσης αντλία νερού διαθέτει έναν ενσωματωμένο διακόπτη πίεσης, ο οποίος ξεκινά και σταματάει αυτόματα την αντλία όταν ανοίξει η βρύση και όταν κλείνει.
Model: SFDP2-012-035-21
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Seaflo |
|---|---|
| Διάμετρος | 10 mm (3/8'') |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1.2 m |
| Ροή Εξόδου | 4.3 L/min |
| Amps | 2 A |
| Πίεση (psi) | 35 , 2.4 Bar |