Αντλία Marco UP1 - 12V
Κωδικός προϊόντος
1001282
Τιμή hellenicblue
147,38 €
Προτ. Λιανική
249,02 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης από την Ιταλική εταιρεία Marco με αυτολιπαινόμενη ελαστική πτερωτή για μεγάλο χρόνο συντήρησης και καλύτερη απόδοση. Είναι ιδανική για την μεταφορά θαλασσινού αλλά και γλυκού νερού με σώμα κατασκευασμένο απί επινικελωμένο ορείχαλκο και ανοξείδωτο άξονα.
Model: 16200212
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 25 mm (1/2'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 35 L/min |
| Amps | 10 A |
| Πίεση (psi) | 17.4 |