Αντλία Νερού Seaflo 11.5 L/min , 40 psi - 12V με Δοχείο 8L
Κωδικός προϊόντος
1036539
Τιμή hellenicblue
179,80 €
Προτ. Λιανική
205,49 €
Ένα πλήρως συναρμολογημένο σετ πρεσοστατικής αντλίας που απλοποιεί την εγκατάσταση τόσο για τον επαγγελματία όσο και για τον ερασιτέχνη. Το σετ αποτελείται από αντλία διαφράγματος 5 θαλάμων, φίλτρο και δεξαμενή 8 λίτρων. Μπορεί να εξυπηρετήσει 3 ή περισσότερες εξόδους 1/2" (13mm).
Model: SFWSK1-030-060-0021
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Seaflo |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (½'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1.8 m |
| Ροή Εξόδου | 11.5 L/min |
| Amps | 10 A |
| Πίεση (psi) | 40 |