Αντλία Marco VP45A - S - 12V
Κωδικός προϊόντος
1027117
Τιμή hellenicblue
215,94 €
Προτ. Λιανική
223,93 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης από την Ιταλική εταιρεία Marco για την μεταφορά γλυκού νερού αλλά και καυσίμου Diesel. Διαθέτει ενσωματωμένο διακόπτη On-Off.
Model: 16602912
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 20 mm (3/4'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Καυσίμου |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 45 L/min |
| Amps | 8 A |
| Πίεση (psi) | 17.4 |