Αντλία Marco VP45 - K - 24V
Κωδικός προϊόντος
1027112
Τιμή hellenicblue
311,13 €
Προτ. Λιανική
322,66 €
Κιτ πλήρωσης καυσίμου Diesel από την Ιταλική εταιρεία Marco. Το κιτ περιλαμβάνει αντλία με κροκοδειλάκια για την τροφοσία της, το ακροφύσιο για τον ανεφοδιασμό, 2m σωλήνα για την άντληση του καυσίμου και 3m σωλήνα για την έξοδο του.
Model: 16602413
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 25 mm (3/4'') |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Καυσίμου |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 45 L/min |
| Amps | 4 A |
| Πίεση (psi) | 17.4 |