Αντλία Marco VP45/AC - 220V
Κωδικός προϊόντος
1027119
Τιμή hellenicblue
424,91 €
Προτ. Λιανική
440,65 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης από την Ιταλική εταιρεία Marco για την μεταφορά γλυκού νερού αλλά και καυσίμου Diesel. Διαθέτει ενσωματωμένη βαλβίδα by-pass, σώμα αλουμινίου, και δυνατότητα διπλή έξοδο.
Model: 1660301C
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 25 mm (3/4'') |
| Τάση | 230V AC |
| Χρήση Αντλίας | Καυσίμου |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 35 L/min |
| Amps | 0.8 A |
| Πίεση (psi) | 14.5 |