Αντλία Marco VP45 - 12V
Κωδικός προϊόντος
1027109
Τιμή hellenicblue
229,86 €
Προτ. Λιανική
238,38 €
Αντλίες αυτόματης πλήρωσης από την Ιταλική εταιρεία Marco με ενσωματωμένη βαλβίδα by-pass. Διαθέτουν σώμα αλουμινίου και δύο επιλογές για σύνδεση με σωλήνα. Είναι ιδανικές για την μεταφορά γλυκού νερού, αντιψυκτικού υγρού αλλά και καυσίμου Diesel.
Model: 16602012
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 25 mm (3/4'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Καυσίμου |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 45 L/min |
| Amps | 8 A |
| Πίεση (psi) | 17.4 |