Αντλία Marco UPX-C/AC - 220V
Κωδικός προϊόντος
1026963
Τιμή hellenicblue
534,03 €
Προτ. Λιανική
553,82 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης 220V της Ιταλικής εταιρείας Marco, για την μεταφορά χημικών υγρών. Ο σκελετός και οι συνδέσεις της αντλίας είναι κατασκευασμένες από ανοξείδωτο ατσάλι, ενώ το κάλυμμα και τα O-rings από FKM. IP55
Model: 1640431C
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (½'') |
| Τάση | 220 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Χημικών |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 10 L/min |
| Amps | 0.8 A |
| Πίεση (psi) | 87 |