Αντλία Marco UPX-C - 12V
Κωδικός προϊόντος
1026960
Τιμή hellenicblue
325,07 €
Προτ. Λιανική
337,11 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης της Ιταλικής εταιρείας Marco, κατάλληλη για την μεταφορά χημικών υγρών. Ο σκελετός και οι σύνδεσμοι της αντλίας είναι κατασκευασμένοι από ανοξείδωτο ατσάλι, το κάλυμμα και τα O-rings είναι από FKM. IP65
Model: 16404112
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (½'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Χημικών |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 15 L/min |
| Amps | 6 A |
| Πίεση (psi) | 29 |