Αντλία Marco UP3/AC - 220V
Κωδικός προϊόντος
1026943
Τιμή hellenicblue
401,69 €
Προτ. Λιανική
416,57 €
Αντλίες αυτόματης πλήρωσης από την Ιταλική εταιρεία Marco με μπρούτζινη πτερωτή ιδανική για την μεταφορά υγρών. Διαθέτουν επινικελωμένο σώμα από ορείχαλκο και άξονα κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι. Είναι ιδανικές για την μεταφορά καυσίμου Diesel αλλά και ιξώδων υγρών όπως ελαφρά λάδια και αντιψυκτικό υγρό.
Model: 1640011C
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (3/8'') |
| Τάση | 230V AC |
| Χρήση Αντλίας | Καυσίμου |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 10 L/min |
| Amps | 0.8 A |
| Πίεση (psi) | 87 |