Αντλία Marco UP3 - 12V
Κωδικός προϊόντος
1026940
Τιμή hellenicblue
195,03 €
Προτ. Λιανική
202,26 €
Αντλίες αυτόματης πλήρωσης από την Ιταλική εταιρεία Marco με μπρούτζινη πτερωτή ιδανική για την μεταφορά υγρών. Διαθέτουν επινικελωμένο σώμα από ορείχαλκο και άξονα κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι. Είναι ιδανικές για την μεταφορά γλυκού νερού, αντιψυκτικού υγρού, ελαφρών λαδιών αλλά και καυσίμου Diesel.
Model: 16400012
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (3/8'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Καυσίμου |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 15 L/min |
| Amps | 6 A |
| Πίεση (psi) | 29 |