Αντλία Marco UP2 - P - 24V
Κωδικός προϊόντος
1026989
Τιμή hellenicblue
135,83 €
Προτ. Λιανική
140,86 €
Αντλίες αυτόματης πλήρωσης από την Ιταλική εταιρεία Marco με πτερωτή κατασκευασμένη από PTFE. Διαθέτουν επινικελωμένο σώμα από ορείχαλκο και άξονα κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι. Ιδανικές για την μεταφορά αντιψυκτικού υγρού, γλυκού νερού, καυσίμου Diesel αλλά την αποστράγγιση σεντινών.
Model: 16400213
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 12 mm (3/8'') |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 10 L/min |
| Amps | 1.5 A |
| Πίεση (psi) | 21.7 |