Αντλία Marco UP1 - JR - 12V
Κωδικός προϊόντος
1026936
Τιμή hellenicblue
176,47 €
Προτ. Λιανική
183,00 €
Η επαγγελματική σειρά αντλιών αυτόματης πλήρωσης από την Ιταλική εταιρεία Marco είναι ικανή να μεταφέρει νερό, ελαφρά λάδια αλλά και καύσιμο Diesel. Διαθέτει ενσωματωμένο αδιάβροχο διακόπτη On-Off. Η σειρά R διαθέτει διακόπτη τριών θέσεων για την αλλαγή κατεύθυνσης της ροής.
Model: 16201112
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 20 mm (3/8'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Καυσίμου |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 28 L/min |
| Amps | 8 A |
| Πίεση (psi) | 14.5 |