Αντλία Marco UP1 - J - 24V
Κωδικός προϊόντος
1026931
Τιμή hellenicblue
153,25 €
Προτ. Λιανική
158,92 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης από την Ιταλική εταιρεία Marco με ελαστική πτερωτή.
Model: 16200413
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 20 mm (3/8'') |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 28 L/min |
| Amps | 4 A |
| Πίεση (psi) | 14.5 |