Αντλία Marco UP1 - B - 12V
Κωδικός προϊόντος
1026868
Τιμή hellenicblue
220,58 €
Προτ. Λιανική
228,75 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης από την Ιταλική εταιρεία Marco με αυτολιπαινόμενη ελαστική πτερωτή για μεγάλο χρόνο συντήρησης και καλύτερη απόδοση. Είναι ιδανική για την μεταφορά θαλασσινού αλλά και γλυκού νερού όπως επίσης και έρματος. Διαθέτει σώμα κατασκευασμένο από επινικελωμένο ορείχαλκο και ανοξείδωτο άξονα.
Model: 16200312
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 25 mm (1/2'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 45 L/min |
| Amps | 14 A |
| Πίεση (psi) | 21.7 |