Αντλία Marco UP1/AC - 220V
Κωδικός προϊόντος
1026866
Τιμή hellenicblue
464,38 €
Προτ. Λιανική
481,58 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης από την Ιταλική εταιρεία Marco για την μεταφορά θαλασσινού και γλυκού νερού με ελαστική πτερωτή νιτριλίου που επιτρέπει την απροβλημάτιστη μεταφορά μικρών σωματιδίων. Διαθέτει επινικελωμένο σώμα από ορείχαλκο και άξονα κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι.
Model: 1620011C
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 25 mm (1/2'') |
| Τάση | 230V AC |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 30 L/min |
| Amps | 3.3 A |
| Πίεση (psi) | 14.5 |