Αντλία Marco UP1 - 24V
Κωδικός προϊόντος
1026867
Τιμή hellenicblue
206,65 €
Προτ. Λιανική
214,30 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης από την Ιταλική εταιρεία Marco με αυτολιπαινόμενη ελαστική πτερωτή για μεγάλο χρόνο συντήρησης και καλύτερη απόδοση. Είναι ιδανική για την μεταφορά θαλασσινού αλλά και γλυκού νερού με σώμα κατασκευασμένο από επινικελωμένο ορείχαλκο και ανοξείδωτο άξονα.
Model: 16200213
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 25 mm (1/2'') |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 35 L/min |
| Amps | 5 A |
| Πίεση (psi) | 17.4 |