Αντλία Marco UP9/A - 12V
Κωδικός προϊόντος
1027035
Τιμή hellenicblue
327,40 €
Προτ. Λιανική
339,51 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης 12V της Ιταλικής εταιρείας Marco. Η αντλία αποτελείται από ελικοειδή γρανάζια κατασκευασμένα από PTFE, φίλτρο, διακόπτη πίεσης και βαλβίδα ελέγχου.Ο σκελετός της είναι κατασκευασμένος από επινικελωμένο ορείχαλκο και ο άξονας της από ανοξείδωτο ατσάλι. IP44
Model: 16464012
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (½'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 12 L/min |
| Amps | 5 A |
| Πίεση (psi) | 58 |