Αντλία Marco UP9 - 12V
Κωδικός προϊόντος
1026975
Τιμή hellenicblue
294,89 €
Προτ. Λιανική
305,80 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης 12V από την Ιταλική εταιρεία Marco, είναι μικρών διαστάσεων με γρανάζια κατασκευασμένα από μπρούντζο, κατάλληλη για την μεταφορά υγρών. Ο σκελετός της αντλίας είναι κατασκευασμένος από επινικελωμένο ορείχαλκο και ο άξονας της από ανοξείδωτο ατσάλι. Χρησιμοποιείται κυρίως για την μεταφορά καυσίμου diesel και αντιψυκτικού υγρού. IP67
Model: 16410012
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (½'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 12 L/min |
| Amps | 5 A |
| Πίεση (psi) | 72 |