Αντλία Marco UP6-RK - 12/24V
Κωδικός προϊόντος
1026970
Τιμή hellenicblue
478,30 €
Προτ. Λιανική
496,03 €
Ηλεκτρονικά ελεγχόμενη αντλία 12/24V της Ιταλικής εταιρείας Marco, για εργασίες πλήρωσης ή αποστράγγισης λαδιού και καυσίμου diesel. Ο αισθητήρας ρυθμίζει την ταχύτητα της φτερωτής σύμφωνα με το ιξώδες και την θερμοκρασία του υγρού. Απενεργοποιείται αυτόματα σε περίπτωση που έχει αδειάσει η δεξαμενή,σε περίπτωση βραχυκυκλώματος και μετά από 30 λεπτά λειτουργίας. IP65
Model: 16406415
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 16 mm ( 5/8'') |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Καυσίμου |
| Ανύψωση | 2 m |
| Ροή Εξόδου | 26 L/min |
| Amps | 10 / 5 A |
| Πίεση (psi) | 29 |