Αντλία Marco UP6-P - 12V
Κωδικός προϊόντος
1026971
Τιμή hellenicblue
311,13 €
Προτ. Λιανική
322,66 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης 12V της Ιταλικής εταιρείας Marco, με γρανάζια κατασκευασμένα από PTFE και φίλτρο. Ο σκελετός είναι κατασκευασμένος από επινικελωμένο ορείχαλκο και ο άξονας είναι από ανοξείδωτο ατσάλι. Βασική χρήση της αντλίας είναι η αποστράγγιση της σεντίνας και η μεταφορά νερού. IP67
Model: 16406512
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 16 mm ( 5/8'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 26 L/min |
| Amps | 10 A |
| Πίεση (psi) | 29 |