Αντλία Marco UP6/OIL - 12V
Κωδικός προϊόντος
1026973
Τιμή hellenicblue
283,27 €
Προτ. Λιανική
293,76 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης 12V από την Ιταλική εταιρεία Marco, με ελικοειδή γρανάζια κατασκευασμένα από μπρούντζο για την μεταφορά λιπαντικών λαδιών και υγρών με υψηλό ιξώδες. Ο σκελετός της αντλίας είναι κατασκευασμένος από επινικελωμένο ορείχαλκο και ο άξονας της από ανοξείδωτο ατσάλι. Η αντλία αυτή είναι κατάλληλη για εργασίες όπως η αποστράγγιση του λαδιού από τον κινητήρα με την χρήση του ειδικού κιτ με κωδικό 1001309 και η λίπανση αυτού. IP67
Model: 16408012
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (½'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Λαδιού |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 0.42 L/min (Ø 6mm) , 1.2 L/min (Ø 8mm) , 8 L/min (Ø 13mm) |
| Amps | 7 A |
| Πίεση (psi) | 72 |