Αντλία Marco UP6 E - DX - 12/24V
Κωδικός προϊόντος
1027032
Τιμή hellenicblue
1.743,74 €
Προτ. Λιανική
1.808,33 €
Το σύστημα παροχής νερού της Ιταλικής εταιρείας Marco των 12/24V αποτελείται από δύο συνδεδεμένες αντλίες και ηλεκτρονικό έλεγχο των στροφών για εύκολη ρύθμιση της ροής εξόδου. Ενδείκνυται για χρήση σε νερό αλλά και σε κάυσιμο πετρελαίου υπό συνθήκες. Το σύστημα αυτό, παρέχει μειωμένη κατανάλωση και θόρυβο. Δεν απαιτείται δεξαμενή αδράνειας. Έχει προστασία ενάντια στην υπέρταση. Η λειτουργία της αντλίας ελέγχεται από 2 LED ενδείξεις. Τέλος, υπάρχει ένδειξη "Empty Tank".
Model: 16462415
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 19 mm ( 3/4'') |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 52 L/min |
| Amps | 16 / 8 A |
| Πίεση (psi) | 36 psi |