Αντλία Marco UP6/E - 12/24V
Κωδικός προϊόντος
1027031
Τιμή hellenicblue
578,16 €
Προτ. Λιανική
599,57 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης 12/24V από την Ιταλική εταιρεία Marco με ελικοειδή γρανάζια κατασκευασμένα από PTFE. Συμπεριλαμβάνεται βαλβίδα ελέγχου και ηλεκτρονικός πίνακας ελέγχου. Διαθέτει μπρούτζινο επινικελωμένο σκελετό και άξονα από ανοξείδωτο ατσάλι. Κύριες εφαρμογές σε συστήματα παροχής νερού. IP67
Model: 16462215
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 16 mm ( 5/8'') |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 26 L/min |
| Amps | 10 / 5 A |
| Πίεση (psi) | 36 |