Αντλία Marco UP6/AC - 220V
Κωδικός προϊόντος
1026967
Τιμή hellenicblue
531,71 €
Προτ. Λιανική
551,41 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης της Ιταλικής εταιρείας Marco, κατάλληλη για την μεταφορά καυσίμου diesel με ελάχιστο σημείο ανάφλεξης τους 55°C και νερού. Αποτελείται από γρανάζια κατασκευασμένα από PTFE, ο σκελετός και οι συνδέσεις της είναι από επινικελωμένο ορείχαλκο και ο άξονας της από ανοξείδωτο ατσάλι. Το κάλυμμα είναι κατασκευασμένο από υλικό FKM ενώ το O-ring από NBR.IP55
Model: 1640611C
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 16 mm ( 5/8'') |
| Τάση | 220 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 28 L/min |
| Amps | 1.7 A |
| Πίεση (psi) | 72 |