Αντλία Marco UP6/A-AC - 220V
Κωδικός προϊόντος
1027033
Τιμή hellenicblue
1.030,92 €
Προτ. Λιανική
1.069,11 €
Πλήρες σύστημα παροχής νερού με αεροκόδωνα από την Ιταλική εταιρεία Marco. Διαθέτει ενσωματωμένη ασφάλεια, ενώ η αντλία μπορεί να τροφοδοτήσει πάνω από 5 βρύσες ταυτόχρονα και είναι κατάλληλη για σκάφη μέχρι και 60 πόδια. Είναι ιδιαίτερα μικρού μεγέθους και μπορεί εύκολα να εγκατασταθεί στον χώρο του μηχανοστασίου. IP44
Model: 1646261C
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 16 mm ( 5/8'') |
| Τάση | 220 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 28 L/min |
| Amps | 1.7 A |
| Πίεση (psi) | 36 |