Αντλία Marco UP6/A - 24V
Κωδικός προϊόντος
1027030
Τιμή hellenicblue
385,43 €
Προτ. Λιανική
399,71 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης 24V από την Ιταλική εταιρεία Marco. Η αντλία αποτελείται από ελικοειδή γρανάζια κατασκευασμένα από PTFE υλικό, φίλτρο, διακόπτη πίεσης και βαλβίδα ελέγχου. Ο σκελετός της αντλίας είναι κατασκευασμένος από επινικελωμένο ορείχαλκο και ο άξονας της είναι από ανοξείδωτο ατσάλι. IP44
Model: 16462013
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 16 mm ( 5/8'') |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 26 L/min |
| Amps | 4 A |
| Πίεση (psi) | 29 |