Αντλία Marco UP6 - 24V
Κωδικός προϊόντος
1026965
Τιμή hellenicblue
306,49 €
Προτ. Λιανική
317,84 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης 24V από την Ιταλική εταιρεία Marco, είναι μικρών διαστάσεων και κατάλληλη για την μεταφορά υγρών. Αποτελείται από γρανάζια κατασκευασμένα από μπρούντζο. Ο σκελετός της είναι από επινικελωμένο ορείχαλκο και ο άξονας της από ανοξείδωτο ατσάλι. Χρησιμοποιείται κυρίως για την μεταφορά καυσίμου diesel και αντιψυκτικού υγρού. IP67
Model: 16406013
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 16 mm ( 5/8'') |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 2 m |
| Ροή Εξόδου | 26 L/min |
| Amps | 5 A |
| Πίεση (psi) | 29 |