Αντλία Marco UP3/OIL-R - 12V
Κωδικός προϊόντος
1026956
Τιμή hellenicblue
228,71 €
Προτ. Λιανική
237,18 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης 12V από την Ιταλική εταιρεία Marco. Η αντλία χρησιμοποιείται για τον ανεφοδιασμό και την μεταφορά νερού, λαδιού, και καυσίμου diesel. Έχει ενσωματωμένο αδιάβροχο διακόπτη On/Off και έναν διακόπτη 3 θέσεων για την αντιστροφή της ροής. IP65
Model: 16402212
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (½'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Λαδιού |
| Ανύψωση | 1 m |
| Ροή Εξόδου | 0.3 L/min (Ø 6mm) , 1 L/min (Ø 8mm) , 5.5 L/min (Ø 13mm) |
| Amps | 5 A |
| Πίεση (psi) | 29 |