Αντλία Marco UP3-OIL - 24V
Κωδικός προϊόντος
1026955
Τιμή hellenicblue
202,01 €
Προτ. Λιανική
209,49 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης 24V από την Ιταλική εταιρεία Marco, με ελικοειδή γρανάζια κατασκευασμένα από μπρούντζο για την μεταφορά λιπαντικών λαδιών και υγρών με υψηλό ιξώδες. Ο σκελετός της αντλίας είναι κατασκευασμένος από επινικελωμένο ορείχαλκο και ο άξονας της από ανοξείδωτο ατσάλι. Η αντλία αυτή είναι κατάλληλη για εργασίες όπως η αποστράγγιση του λαδιού από τον κινητήρα με την χρήση του κατάλληλου κιτ με κωδικό 1001309 και η λίπανση αυτού. IP67
Model: 16402013
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (½'') |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Λαδιού |
| Ανύψωση | 1 m |
| Ροή Εξόδου | 0.3 L/min (Ø 6mm) , 1 L/min (Ø 8mm) , 5.5 L/min (Ø 13mm) |
| Amps | 3 A |
| Πίεση (psi) | 29 |